Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 23.04.2018 svátek má Vojtěch

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 58
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 156 

IRSKO - Cork a Dublin


07.04.2009
 pošli na vybrali.sme.sk

Poznávání krás Irska - jeden týden v nezapomenutelné zemi s nezapomenutelným počasím (behem nekolika hodin všechna roční období). Zkouknuto a prolezeno hodně na tak krátký čas. Dublin jeden den pochůzkáři, historické město Cork - několik dnů pochůzka. Útesy západního pobřeží a nejzápadnější město Evropy Dingle. Nebyla opomenuta příroda jihozápadu a arborétum Fota s prohlídkou nedalekého přístavního městečka Cobh.


Zvětšit mapu
Cesta na západní pobřeží. Městečko Dingle je nezápadnějším městem Evropy a za ním se nacházející útesy, to je zázrak přírody. I výrobci irské whisky toto drsné ale krásné prostředí často využívají v reklamných spotech...


Zvětšit mapu
Výlet na ostrůvek Fota, kde je pěkné arborétum a prohlédnutí si přístavního městečka Cebh. To je náš neco málo jak půldenní výlet vlakem z Corku.


Zvětšit mapu

Stiháme za pár hodin po dlouhe ceste autobudem z Corku se ubytovat, vidět kus Dublinu odpoledniho, kus Dublinu večerního, zalehnout a ráno ve 4 již frčet na letiště a bye-bye Irsko.


Zvětšit mapu


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.