Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 28.04.2017 svátek má Vlastislav

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 38
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 154 
pošli na vybrali.sme.sk

Psáno pro časopis Feminity.sk

Našinec obľubuje vychystať sa na hory, spustiť sa na jednej či dvoch doskách a užívať si slastný pocit, ako mu vietor ovieva tvár a lyže sa zarezávajú do tvrdého snehu. A páči sa mu to na kopčeku pri Hornej Dolnej, v Jasnej i v Alpách. No a keď k tomu pocíti ešte aj potrebu poznať čo najviac lyžiarskych stredísk a tratí, nepredvádzať svoje lyžiarske umenie sedem dní na tom istom kopčeku, vydá sa do najbližších cudzokrajných veľhôr, do Rakúska. Napríklad do okolia Radstadtu.

21.06.2011 Počet zhlédnutí ( 7654 )NUTNO PUSTIT ZVUK !!!!

19.03.2010 Počet zhlédnutí ( 3661 )NUTNO PUSTIT ZVUK !!!!

30.03.2009 Počet zhlédnutí ( 4747 )
Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.