Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 22.04.2018 svátek má Evžénie

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 57
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 155 
 pošli na vybrali.sme.sk

Autor: Soňa Kukučková
Piatok 25.9.2009


Zobrazit místo Přechod Jeseníků na větší mapě


Dorazili sme do Karlovej studánky, kde sme vyhľadali miesto na dvojdňové zaparkovanie auta. Vybrali sme si menšie parkovisko pri zhorenej chalupe/reštaurácii? hneď pri vjazde do Karlovej studánky smerom od sedla Hvězda (cena 70 CZK za deň). Potom sme vyrazili najskôr po asfaltke hore kopcom smer Bílá Opava. Pri vstupe do doliny je síce malé neoficiálne parkovisko, ale je mimo obce pri lese, takže nami vybrané parkovisko na nás pôsobilo bezpečnejšie.

20.04.2010 Počet zhlédnutí ( 7852 )
 pošli na vybrali.sme.sk

Autor: Soňa Kukučková
Sobota 26.9.2009


Zobrazit místo Přechod Jeseníků na větší mapě

Vstávame niečo po siedmej hodine. Čaká nás dlhá trasa smer Šerák a chceme si vychutnať aspoň začiatok cesty bez davov turistov, vyrážame po vlastných raňajkách. Na kopcoch je ešte trošku opar, ale už vykukuje slniečko, v diaľke je vidieť Praděd a bez jediného človiečika okolo je to pravá romantika. Predpoklad, že budú cesty prázdne sa naplňuje – po ceste až na Kamzík sme stretli len dvoch chlapíkov v maskáčoch. Prechádzame po drevených lávkach, okolo bariny a močiare, sem-tam maličké kaluže - skoro jazierka. Rastie tu hlavne papradie a trávy a je vidieť, že si les žije vlastným životom bez väčších zásahov ľudí, všade sú popadané stromy v rôznych stupňoch rozkladu.

20.04.2010 Počet zhlédnutí ( 5144 )
 pošli na vybrali.sme.sk


Zobrazit místo Kolem Oslavy na větší mapěSobota - 8.8.2009 chata – Skřípský Mlýn – Senoradský Mlýn – Říčka Chvojnice – Sudice - Kralice – Březník – chata
délka: cca 27 km čas: 6 hodin obtížnost: nízká převýšení: nikde nic (skoro)

Kolem Oslavy je hodně nenápadná krajina. Údolíčko, které by nikdo z lidí sedících v autě a projíždějících skoro rovnou krajinou před tím, jak se začne zvedat do Vysočiny, ani nečekal. Pod známější Náměští nad Oslavou se postupně údolím řeky začínají táhnout chatky pocházející z období 50 let dozadu, kdy tu měli své osady mladí trampové. Teď již dědové, co trampy navždy zůstali, což je na spoustě chatek jasně vidět. Vyrážíme z jedné z nich, trávíme zde víkend. Pro ty, co startují túru autem, doporučuji nechat auto u mostu u Skřípského mlýna a odtud vyrazit. Případně dojet vlakem do Náměšti a dát si to trampsky na dva dny. Přenocovat tady v přírodě není problém.

22.04.2010 Počet zhlédnutí ( 8670 )
Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.