Vítám Vás...
na info stránkách - JaNo Kukučka...

dnes je 23.04.2018 svátek má Vojtěch

aktuálně

Don´t you understand? No problem. Just one click bellow the text and you can choose the language of the website and a few seconds later you will see the translation in your chosen language.

NOVÉ!!! - Rychlá navigace
vyberte na co se chcete rychle podívat a stránky Vás tam přímo a bez dalšího zbytečného klikání přesunou.


NOVÉ!!! - Fota dle času
Nyní již nemusíte pátrat co nového pribylo ve fotobance. O vše se za Vás postará systém. Stačí kliknout na NEJNOVĚJŠÍ FOTA a můžete se posouvat časem...

Zaregistrujte se na server
Upravte si existující profil
Upravte si nastavení odběrů

Novinka - cestopis Lotyšsko!!!

Vítejte na stránkách Jána Kukučky...

Jsem rád, že Vaše kroky zamířily právě sem. Pokud se ptáte jestli JE TO ON? Tak pokud hledáte někoho z městečka Stará Turá na Slovensku nebo z Brna v ČR, tak je to on ;) V případě, že jste se sem dostal(a)za fotkama, přeji snáď příjemné pokoukání v sekci Fotobanka, případně se teším na setkání s Váma při focení. Setkat se můžeme, ale jen pokud někde právě necestuji (a nefotím). Kde jsem byl a jak to tam vypadá slovem i obrazem naleznete v sekci Cestování. Kromě již popsaných věcí Vám můžu i poradit. Například jak jednoduše vytvořít obdobní stránky...a podstatně víc věcí z oblasti IT,reklamy a marketingu...sekce Poradenství.Foto - Už jsem v chomoutu...

Jaké bude počasí?


Anketa

Proč jsi přišel na www.kukucka.cz

Fotografování
1 58
Cestování
2 39
Blog
3 1
Jen tak se mrknout na kamarádovy stránky
4 24
Nevím, najednou jsem tady
5 34
Počet hlasujících: 156 
Původní centrum Tallinu tvoří Staré město, které patří od roku 1997 do UNESCA a dělí se na dvě části Dolní město a Horní město(Toompea). Dolní a Horní město je spojeno dvěma ulicemi Pikk jalg (Dlouhá noha) a Lühike jalg (Krátká noha). Novým centrem Tallinu je Náměstí svobody (Vabaduse v äljak) na jižním okraji starého města.

15.07.2012 Počet zhlédnutí ( 9333 )
Bookmark and Share pošli na vybrali.sme.sk

Vše co se chcete i nechcete dovědět o jídle a pití v Estonsku.... Probereme hlavně piva, ale dáme i tip na to kde se v Tallinnu najíst estonských specialit za rozumnou cenu, kde posedět ve stylové kavárně a mnoho dalších užitečných rad a informací.

28.01.2012 Počet zhlédnutí ( 16764 )
pošli na vybrali.sme.sk

Psáno pro časopis Feminity.sk

Našinec obľubuje vychystať sa na hory, spustiť sa na jednej či dvoch doskách a užívať si slastný pocit, ako mu vietor ovieva tvár a lyže sa zarezávajú do tvrdého snehu. A páči sa mu to na kopčeku pri Hornej Dolnej, v Jasnej i v Alpách. No a keď k tomu pocíti ešte aj potrebu poznať čo najviac lyžiarskych stredísk a tratí, nepredvádzať svoje lyžiarske umenie sedem dní na tom istom kopčeku, vydá sa do najbližších cudzokrajných veľhôr, do Rakúska. Napríklad do okolia Radstadtu.

21.06.2011 Počet zhlédnutí ( 9040 )
pošli na vybrali.sme.sk

Co dělat, když je v Tatrách špatné počasí a není možné vyrazit na túru? Co tak navštívit Belianskou jeskyni, jedinou veřejnosti zpřístupněnou jeskyni ve Vysokých Tatrách. Konkrétně se do jeskyně přichází z obce Tatranská Kotlina ve východní části Belianskych Tater. Od parkoviště se musí vyšlapat asi 1 km do kopce s převýšením 122 metrů. Jeskyně se totiž nachází na Kobylím vrchu ve výši 890 m a výstup trvá asi 25 minut, proto je potřeba naplánovat příchod na parkoviště dostatečně brzo, aby bylo možné stihnout vstupy do jeskyně (v září a říjnu každou hodinu a půl kromě pondělí).

20.11.2010 Počet zhlédnutí ( 12757 )
pošli na vybrali.sme.sk

Keď sa povie Írsko, tak si našinec predstaví masu robotníkov, ktorí odlietajú najlacnejšou linkou do Dublinu - hlavného mesta tohto ostrovného štátu za prácou. Ale Írsko sa dá i poznávať a ochutnávať. Okrem Dublinu a jeho preslávených pubov stojí za to vidieť i ďalšie miesta. Napríklad prístavné mesto Cork a západné pobrežie ostrova.
06.09.2010 Počet zhlédnutí ( 9264 )
(LLE - Litva, Lotyšsko, Estonsko) Prvni informace z tripu LLE - Krátce a stručně - žijeme:-) Bylo to dlouhé, náročné, ale velice zajímavé. Máme mnoho a ještě více podkladů, které začináme postupně zpracovávat. Pro náhled - první fota - Fotogalerie Estonsko 2010.
04.06.2010 Počet zhlédnutí ( 9961 )

Zobrazit místo Litva-Lotyšsko-Estonsko 2010 na větší mapě


Kliknutím zvětšit


29.04.2010 Počet zhlédnutí ( 11820 )
 pošli na vybrali.sme.sk

Autor: Soňa Kukučková
Piatok 25.9.2009


Zobrazit místo Přechod Jeseníků na větší mapě


Dorazili sme do Karlovej studánky, kde sme vyhľadali miesto na dvojdňové zaparkovanie auta. Vybrali sme si menšie parkovisko pri zhorenej chalupe/reštaurácii? hneď pri vjazde do Karlovej studánky smerom od sedla Hvězda (cena 70 CZK za deň). Potom sme vyrazili najskôr po asfaltke hore kopcom smer Bílá Opava. Pri vstupe do doliny je síce malé neoficiálne parkovisko, ale je mimo obce pri lese, takže nami vybrané parkovisko na nás pôsobilo bezpečnejšie.

20.04.2010 Počet zhlédnutí ( 7855 )
 pošli na vybrali.sme.sk

Autor: Soňa Kukučková
Sobota 26.9.2009


Zobrazit místo Přechod Jeseníků na větší mapě

Vstávame niečo po siedmej hodine. Čaká nás dlhá trasa smer Šerák a chceme si vychutnať aspoň začiatok cesty bez davov turistov, vyrážame po vlastných raňajkách. Na kopcoch je ešte trošku opar, ale už vykukuje slniečko, v diaľke je vidieť Praděd a bez jediného človiečika okolo je to pravá romantika. Predpoklad, že budú cesty prázdne sa naplňuje – po ceste až na Kamzík sme stretli len dvoch chlapíkov v maskáčoch. Prechádzame po drevených lávkach, okolo bariny a močiare, sem-tam maličké kaluže - skoro jazierka. Rastie tu hlavne papradie a trávy a je vidieť, že si les žije vlastným životom bez väčších zásahov ľudí, všade sú popadané stromy v rôznych stupňoch rozkladu.

20.04.2010 Počet zhlédnutí ( 5144 )
Následující ...
Poslední aktualizace 18.03.2015 09:56:00 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.